Tarptautinė vaikiškos knygos diena

Tarptautinė vaikiškos knygos diena

Šiandien minima tarptautinė vaikiškos knygos diena! Sveikiname visus mažuosius skaitytojus ir tikimės, jog meilė knygai tik stiprės. Mūsų bei tėvelių tikslas sudominti vaikus rašytu žodžiu, skatinti domėtis, įkvėpti ir nenustoti stebinti.

Vaiko intelektą svarbu ugdyti nuo mažens, todėl jau nuo kūdikystės tarp jo žaislų vietos turėtų atsirasti ir knygoms. Artimieji taip pat turėtų skirti laiko pasakų sekimui, tai  net gali tapti gražia šeimos tradicija. Svarbu suprasti, jog skaitydai vaikams,  jūs padedate ateityje jiems pasiekti aukštesnių akademinių rezultatų. Daugelis tyrimų jau įrodė ankstyvo skaitymo naudą. Tai ne tik padeda sukurti stipresnį ryšį tarp vaiko ir tėvų, bet ir lavinti komunikacijos, loginio mąstymo bei koncentracijos ir disciplinos įgūdžius.

Taigi šiandien puiki diena apsilankyti knygyne ar bibliotekoje ir vakare paskaityti dar neatrastą knygą.

 

Related Posts

Leave a comment

POST COMMENT

Slapukai padeda užtikrinti, kad ateityje Jūsų apsilankymai šioje svetainėje būtų patogesni. Toliau naršydami šiame puslapyje Jūs sutinkate su šio puslapio privatumo politika.
Sutinku Slapukų taisyklės