Saugus elgesys kelyje – vienas svarbiausių vaiko savarankiškumo įgūdžių

Saugus elgesys kelyje – vienas svarbiausių vaiko savarankiškumo įgūdžių

Vaikai „Mano darželyje“ žaidimų forma mokėsi saugaus elgesio kelyje ir gatvėje, kūrė, konstravo, piešė, lipdė įvairius kelio eismo ženklus, gatvių maketus, automobiliukus, tiesė tunelius. Jie mokėsi šviesoforo spalvų, taikė reikiamus kelio ženklus tinkamai situacijai. Žaisdami vaidmeninius žaidimus išmoko, kaip dera elgtis gatvėje ir taip pat galėjo įvertinti, koks elgesys yra netinkamas ir nesaugus. Stebėdami paveikslėlius galėjo analizuoti įvairias situacijas kelyje. Mažieji kelių inspektoriai lavino pastabumą ir analizavo situacijas, kurios reikalauja greito orientavimosi.

Recent Posts

Leave a comment

POST COMMENT

Slapukai padeda užtikrinti, kad ateityje Jūsų apsilankymai šioje svetainėje būtų patogesni. Toliau naršydami šiame puslapyje Jūs sutinkate su šio puslapio privatumo politika.
Sutinku Slapukų taisyklės