Šachmatai vaikams

Šachmatai vaikams

Šachmatai – vienas iš seniausių ir įdomiausių  intelektualiųjų žaidimų, kuriuos sugalvojo žmogaus protas. Jau antrus metus „Mano darželio“ vaikai mėgaujasi šiuo užsiėmimu. Kiekvieną savaitę susitinkame su treneriu ir mankštiname smegenis, rengiame turnyrus bei sparčiai tobulėjame.

Ekspertai jau seniai įvertino šio netradicinio ugdymo būdo intelektinę bei socialinę naudą bei poveikį asmenybės vystymuisi. Pasaulyje atlikta nemažai išsamių tyrimų, jų rezultatai akivaizdžiai įrodo, jog šachmatai lavina vaikų atmintį, intuiciją, reakciją, gebėjimą susikaupti. Šis žaidimas ugdo valią, vaizduotę, kūrybingumą, loginį ir erdvinį mąstymą, bendravimo ir organizacinius įgūdžius. Šachmatai moko atsakomybės, skiepija pagarbą varžovui. Visa tai padeda formuoti įvairiapusę originalaus mąstymo, aukštos vidinės kultūros asmenybę.

Šachmatai vaikams ne tik edukacinė priemonė, bet ir pramoga. Būtent žaisdami, vaikai geba geriau įsisavinti informaciją bei atskleisti savo vidinį potencialą. Džiaugiamės galėdamo pasinaudoti kitų šalių gerąja patirtimi ir ugdyti žingeidžią ateities kartą.

 

Related Posts

2 Responses to Šachmatai vaikams
 • Sigita

  Sveiki,

  domina naujas jusu darzelis Sapiegu parke. Dukrai rygseji bus 1.8men, tad ieskome kur galetume ja leisti.
  Ar dar turite vietu, kokias kainos bus ir salygos lankymo? Aciu

  • Simona

   Sveiki,

   Malonu, kad domitės.
   Vietų skaičius spračiai mažėja, bet dar turime.
   Daugiau apie mus sužinoti galite paskambinę šiuo numeriu
   867345585 Vilma

Leave a comment

POST COMMENT

Slapukai padeda užtikrinti, kad ateityje Jūsų apsilankymai šioje svetainėje būtų patogesni. Toliau naršydami šiame puslapyje Jūs sutinkate su šio puslapio privatumo politika.
Sutinku Slapukų taisyklės