Rudeniškos STEAM pamokėlės

Rudeniškos STEAM pamokėlės

Nors už lango ruduo ir kartais norisi namie šiltai susisukti į šiltą ir minkštą pledą, rankoj laikant garuojančios arbatos puodelį, tačiau mūsų mažieji mokinukai darželyje su nekantrumu laukia vis naujų STEAM patyrimų ir išbandymų rudens tema. Šiuo metų laikų pakitęs gamtos vaizdas nuteikia itin kūrybiškai. Mažieji tyrinėtojai stebi vis labiau savo rūbą nusimetančius medžius, o rūbo likučius beriančius ant drėgnos žemės. Įvairiaspalviais lapais nuklota žemė suteikia namus mažiesiems miškų gyvnūnėliams, tokiems kaip ežiukai. O po lietaus atsiradusios balos ne tik traukia jose pasitaškyti, bet ir skatina smalsučių klausimus – „Tai iš kur gi jos atsirado?“
Įvairiapusišku kūrybiškumu pasižyminčios STEAM pamokėlės vaikams neleidžia nuobodžiauti!

Recent Posts

Leave a comment

POST COMMENT

Slapukai padeda užtikrinti, kad ateityje Jūsų apsilankymai šioje svetainėje būtų patogesni. Toliau naršydami šiame puslapyje Jūs sutinkate su šio puslapio privatumo politika.
Sutinku Slapukų taisyklės