Netradicinis darželio rytmetis indėnų tema

Netradicinis darželio rytmetis indėnų tema

Kadangi darželio rytmečiai prasideda pokalbiais apie savaitės temą, pasisveikinimais, pirštukų mankštelėmis ir istorijų pasakojimais, tad vienas iš rytų įvyko indėnų tema. Vaikai papasakojo, kaip atrodo indėnai, kuo rengiasi, kokiame būste gyvena, koks gyvenimo būdas ir ką veikia. Vakai pasipuošę galvos papuošalais su plunksnomis patys tapo tikrais indėnais. Gavę užduotį – dekoruoti akmenėlius – džiaugėsi savo sukurtais puikiais darbeliais. Šypsenos ir noras daugiau kurti tokius grožius spindėjo vaikų akytėse.

Recent Posts

Leave a comment

POST COMMENT

Slapukai padeda užtikrinti, kad ateityje Jūsų apsilankymai šioje svetainėje būtų patogesni. Toliau naršydami šiame puslapyje Jūs sutinkate su šio puslapio privatumo politika.
Sutinku Slapukų taisyklės