Naujas vaikų darželis Antakalnyje

Naujas vaikų darželis Antakalnyje

Turime džiugių naujienų tėveliams bei mažyliams. Jau visai netrukus duris atvers naujas “Mano darželis”.  Nuo rugsėjo mus rasite ir Antakalnyje, nuostabaus grožio Sapiegų rūmų parke, Antakalnio g 17.

Kultūros paveldo objekte įsikūręs darželis pasiruošęs priimti vaikus nuo 2-jų metukų. 300 kv/m patalpose bus įruoštos trys grupės, kurias gales lankyti po 15 vaikų. Gilius istorijos laikus menančios sienos, bus unikali vieta jūsų vaikui augti bei tobulėti. Jaukus bei erdvus darželis, su dideliu kiemu, bei mišku pašonėje – tikras baroko perlas, šiuolaikinėse miesto džiunglėse.

Sapiegų rūmai Vilniaus Antakalnio priemiestyje buvo pastatyti 1689–1692 metais. Jų sumanytojas ir statytojas – žymiausias to meto Lietuvos didikas, Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės didysis etmonas, Vilniaus vaivada Kazimieras Jonas Sapiega – pagal karališkus užmojus suplanuotam ansambliui sutelkė garsiausius tuo metu Vilniuje dirbusius italų kilmės menininkus. Šie rūmai ir parkas – vienintelis Lietuvos teritorijoje išlikęs Baroko laikotarpio didikų užmiesčio rūmų ir parko ansamblis, iki mūsų dienų išsaugojęs daugelį svarbiausių elementų. Sapiegų ansamblis Antakalnyje turėjo tapti išskirtine giminės užmiesčio rezidencija, vasaros vila, skirta pramogoms ir reprezentacijai. Ja Sapiegos naudojosi vos dešimtmetį, nes po pralaimėto mūšio prie Valkininkų 1700 m. pabaigoje rūmai buvo nusiaubti bajorų respublikonų.

Susidomėjote? Kviečiame registruotis jau dabar, nes vietų skaičius ribotas.

Related Posts

4 Responses to Naujas vaikų darželis Antakalnyje
 • Sigita

  Sveiki.

  Mus domina šis darželis jaunesniam broliukui, 2012 metų gimimo. Jo brolis mokosi šalia Antakalnio progimnazijoje, tad mums strategiškai turėtų būti puikiai tinkamas variantas. Kada galima būtų konkrečiau apžiūrėti šį darželį?

  Linkėjimai,
  Sigita

  • Simona

   Sveiki Sigita,

   Ačiū, kad domitės.
   Susisiekite su mumis šiuo telefonu, galėsime papasakoti daugiau bei suderinti susitikimą

   +37068570710 Eglė

 • Gyte

  Laba diena,
  Domina Jusu darzelis wju metu vaikui. Ar turite laisvu vietu? Jei taip, kiek siuo metu tokio amziaus vaiku turite grupeje? Ar butu galimybe rytoj, pirmadieni Jus aplankyti ir pasikalbeti?
  Lauksiu ziniu.

  Pagarbiai
  Gyte Paliukiene | +37068789454

 • Visaginietis

  Dabar aisku kaip cia viskas viksta, dekojame 🙂

Leave a comment

POST COMMENT

Slapukai padeda užtikrinti, kad ateityje Jūsų apsilankymai šioje svetainėje būtų patogesni. Toliau naršydami šiame puslapyje Jūs sutinkate su šio puslapio privatumo politika.
Sutinku Slapukų taisyklės