„Mano darželyje“ įgyvendinami Erasmus+ projektai

„Mano darželyje“ įgyvendinami Erasmus+ projektai

„Mano darželis“ 2018 metais laimėjo du Erasmus+ strateginių partnerysčių projektus. Įgyvendiname Erasmus+ projektą „I’m Really Proud of My Country“. Projekte dalyvauja šešios Europos ikimokyklinės įstaigos: Mano darželis, Mufettis Hamdi Girgin Ilkokulu (Turkija), Gradinita Cu program Prelungit Nr.1 (Rumunija), Ceip Tagoror (Ispanija), 26 Kindergarten Chania Creta Greece (Graikija), Noo lasteaed Kroll (Estija). Dalyviai –3–7 metų vaikai, pedagogai ir tėveliai. VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus yra šio projekto koordinatorius. Projektas vyks iki 2020 m. birželio mėn. Visa mokyklos/darželio bendruomenė įsitraukė į veiklas. Priešmokyklinių grupių vaikai kartu su tėveliais kūrė projekto logotipus, mažieji ikimokyklinukai sukūrė projekto plakatus.
Projekto metu bus gvildenamos šios temos: ką aš žinau apie savo šalį, liaudies dainos, pasakos ir rateliai, tautinis kostiumas – gražiausias šalies rūbas, papročiai, tradicijos ir nacionaliniai valgiai, koks gražus mažytis mano kraštas, gražiausi darbai mano šaliai.
Bus organizuojami 6 mokymosi vizitai pedagogams kiekvienoje partnerių šalyje.
Kitas projektas yra apie Orfo muzikos ugdymo metodiką ikimokykliniame amžiuje. Projekto metu ikimokyklinio ugdymo pedagogai integruoja muzikinį ugdymą į kasdienę veiklą. Šio projekto koordinatoriai yra Turkijos ikimokyklinio ugdymo įstaiga. Makedonijos vaikų darželis ir „Mano darželis“ yra šio projekto partneris. Projektas vyks iki 2020 m. lapkričio 1 d.

Recent Posts

Leave a comment

POST COMMENT

Slapukai padeda užtikrinti, kad ateityje Jūsų apsilankymai šioje svetainėje būtų patogesni. Toliau naršydami šiame puslapyje Jūs sutinkate su šio puslapio privatumo politika.
Sutinku Slapukų taisyklės