MANO DARŽELIS startuoja su STEAM krypties ugdymo programa

Nuo šių metų rugsėjo Mano darželyje pradedama vykdyti STEAM krypties ugdymo programa. Darželio pedagogai vasaros metu intensyviai ruošėsi naujiems mokslo metams, kurie prasidės taikant STEAM krypties metodus ikimokykliniame ir priešmokykliniame ugdyme. Pristatyti ugdymo planai, išklausyti seminarai, išbandytos priemonės. Vaikai kasdien dalyvaus mokslinių eksperimentų, technologijų, inžinerijos, meno, matematikos veiklose, per sensorinio ugdymo veiklas lavins pojūčius, mokysis dirbti komandose, bendradarbiauti. Vaikų gebėjimus stiprinsime pasitelkę Bee-bot bitutes, mokslinės laboratorijos priemones (pvz. pipetės, mėgintuvėliai, pincetai ir t.t.), gamtos objektus, buitinius prietaisus (pvz. svartyklės, termometras, maisto smulkintuvas ir t.t.). Nuo pat pirmųjų darželyje praleidžiamų dienų mažieji patirs įvairių veiklų, kurios ne ugdys akademinius gebėjimus, bet ir nuolatinį smalsumą aplinkai.