„Mano darželis“ pasirašė memorandumą

„Mano darželis“ pasirašė memorandumą

„Mano darželis“ pasirašė memorandumą su Vilniaus miesto savivaldybe, kurio tikslas sukurti daugiau vietų sostinės privačiuose darželiuose.

Šiuo dokumentu savivaldybė numato keturis žingsnius, kuriais sieks užsibrėžtų tikslų. Vienas jų – 100 eurų kompensacija nuo tėvų mokamo mėnesinio mokesčio kiekvienam vaikui, kurio tėvai sudarė ugdymo sutartį su privačiu darželiu, kai vaiko ir vieno iš tėvų gyvenamoji vieta deklaruota Vilniaus mieste (ankstesniame tvarkos variante buvo būtinas abiejų tėvų gyvenamosios vietos deklaravimas sostinėje).

Recent Posts

Leave a comment

POST COMMENT

Slapukai padeda užtikrinti, kad ateityje Jūsų apsilankymai šioje svetainėje būtų patogesni. Toliau naršydami šiame puslapyje Jūs sutinkate su šio puslapio privatumo politika.
Sutinku Slapukų taisyklės