„Mano darželis“ dovanoja vaikams vitaminų imunitetui stiprinti

„Mano darželis“ dovanoja vaikams vitaminų imunitetui stiprinti

„Mano darželis“ drauge su „Aconitum“ gruodį skelbia imuniteto stiprinimo mėnesiu. „Vitaminai žiemai“ – tai naujas projektas, kurio metu, vaikučiai kasdien gaus reikiamą dozę vitaminų bei mineralinių medžiagų taip reikalingų žiemą. Tokiu būdu kovosime su peršalimu, padėsime organizmui apsisaugoti nuo virusų ir sumažinsime tėvelių rūpesčius. Atkreipdami dėmesį į šaltuoju metų laiku padidėjusį sergamumą, kiekvienam projekto dalyviui dovanojame „Aconitum“ maisto papildus bei vitaminus. Juos derindami su sveika mityba, higiena bei dienos ritmu sieksime, kad „Mano darželio“ vaikučiai augtų sveiki ir laimingi.

Recent Posts

Leave a comment

POST COMMENT

Slapukai padeda užtikrinti, kad ateityje Jūsų apsilankymai šioje svetainėje būtų patogesni. Toliau naršydami šiame puslapyje Jūs sutinkate su šio puslapio privatumo politika.
Sutinku Slapukų taisyklės