„Mano darželio“ pedagogai dalyvavo mokymo vizituose Turkijoje, Rumunijoje ir Makedonijoje

„Mano darželio“ pedagogai dalyvavo mokymo vizituose Turkijoje, Rumunijoje ir Makedonijoje

Erasmus+ projektai suteikia pedagogams galimybę dalyvauti mokymo vizituose partnerių ugdymo įstaigose, susipažinti su kitų šalių švietimo sistemomis, ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymo galimybėmis, veiklų organizavimo savitumu bei įvairiais ugdymo metodais. Keturios „Mano darželio“ ikimokyklinio ugdymo pedagogės 2019 m. sausio mėn.  vyko į Makedoniją, Debar miesto ikimokyklinę ugdymo įstaigą. Vasario mėn. 3 pedagogai dalyvavo mokymuose Turkijos Yalova miesto vaikų darželyje, o gegužės mėnesį vyko į Rumunijos Targoviste miestą stebėti ikimokyklinio ugdymo  veiklų organizavimo metodų. Grįžę iš mokymų pedagogai pritaiko įgytas žinias, atsivežtas idėjas savo darbe.

2019 m. spalio mėn. „Mano darželio“ pedagogai vyks į Graikiją ir Makedoniją.  

Projektų partneriai lankėsi ir „Mano darželyje“. Partneriai iš Graikijos, Ispanijos, Estijos, Rumunijos, Turkijos ir Makedonijos stebėjo ikimokyklinio ugdymo auklėtojų vedamus užsiėmimus.

Recent Posts

Leave a comment

POST COMMENT

Slapukai padeda užtikrinti, kad ateityje Jūsų apsilankymai šioje svetainėje būtų patogesni. Toliau naršydami šiame puslapyje Jūs sutinkate su šio puslapio privatumo politika.
Sutinku Slapukų taisyklės