Laiko skaičiavimas neapsiriboja tik laikrodžiais

Tik tik tak – laikas tiksi… Tik tik tak – sekundės mirksi…
Vaikai mokosi skaičiuoti laiką: sekundes, minutes, valandas, dienas, savaites, mėnesius. Stebi įvairius laikrodžius, piešia dieną-naktį, saulutes, mėnuliukus.

Daželio vaikai laiką skaičiuoja labai įvairiais būdais: stebėdami pasaulio laikrodžius, metų laikus įvairiose pasaulio šalyse, sekdami savo dienos ritmą. Pasinaudoję išmaniosiomis technologijomis vaikai sužinojo, kad Žemės planetoje skirtingu laiku vyksta skirtingi metų laikų pokyčiai. Mažieji su Bee-bot bitutėmis žingsnelis po žingsnelio sekė, ką kiekvieną dieną atlieka.