KVIEČIAME Į NUOTOLINĮ ATVIRŲ DURŲ VAKARĄ MANO DARŽELYJE

KVIEČIAME Į NUOTOLINĮ ATVIRŲ DURŲ VAKARĄ MANO DARŽELYJE

Vasario 11 d. 17.30 kviečiame ikimokyklinio amžiaus vaikų tėvelius į saugų nuotolinį atvirų durų vakarą MANO DARŽELYJE. Turėsite galimybę susipažinti su MANO DARŽELIO UGDYMO kryptimis, veiklų organizavimu. Kviečiame registruotis ir dalyvauti. Daugiau informacijos tel.(+370) 607 98 513. Užsiregistravusiems prisijungimai prie ZOOM platformos bus atsiųsti vasario 11 d. REGISTRACIJA: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfBDLhYz69WHqgA5UrvybG3WCrEjyQO-62ZtPK5YwJq-Swr-w/viewform

Recent Posts

Leave a comment

POST COMMENT

Slapukai padeda užtikrinti, kad ateityje Jūsų apsilankymai šioje svetainėje būtų patogesni. Toliau naršydami šiame puslapyje Jūs sutinkate su šio puslapio privatumo politika.
Sutinku Slapukų taisyklės