Kalėdinis „Shanti“ karavanas atvyko į „Mano darželį“

Kalėdinis „Shanti“ karavanas atvyko į „Mano darželį“

Antradienio vakarą į „Mano darželį“ atvyko egzotiškas „Shanti“ karavanas. Cinamono arbata, vaikučių kepti sausainiai, šilti pokalbiai bei, žinoma, masažas – taip švenčių įkarštyje palepinome tėvelius bei jų mažylius. Ajurvedos centro įkūrėja Eglė pasidalino savo patirtimi bei patarimais, kaip natūraliai išlaikyti gerą savo ir vaikučių sveikatą, o masažo meistrės leido pasimėgauti pečių bei galvos masažu. Ore tvyrojo harmonija, ramybė bei džiugus šventinis laukimas. Ačiū už turiningai praleistą laiką, džiugu, kad „Mano darželis“ tampa vieta, kur gera augti ir tobulėti tiek vaikams, tiek ir jų tėveliams.

image-2 image-5 image-6 image-10image-8 image-9image-3

Recent Posts

Leave a comment

POST COMMENT

Slapukai padeda užtikrinti, kad ateityje Jūsų apsilankymai šioje svetainėje būtų patogesni. Toliau naršydami šiame puslapyje Jūs sutinkate su šio puslapio privatumo politika.
Sutinku Slapukų taisyklės