DRAUGYSTĖ SU „RUGUTĖS“ PARAMOS IR LABDAROS FONDU

DRAUGYSTĖ SU „RUGUTĖS“ PARAMOS IR LABDAROS FONDU

Jau antrus metus MANO DARŽELIS organizuoja Kaziuko mugę. Šiais metais Kaziuko mugė vyko virtualiai, kur vaikų pagaminti darbeliai buvo sukelti į elektroninę erdvę. Visi surinkti pinigai už nupirktus darbelius buvo perduoti onkologinėmis ligomis sergančius vaikus globojančiam paramos ir labdaros fondui “Rugutė”.

Padėka “Rugutės” fondo mokyklos bendruomenei:

Mums didžiulė garbė „Rugutės“ draugų rate matyti mokyklų bendruomenes. Išties jaudina, kai matai, kaip susiburia mokytojai, mokiniai ir jų tėvai, kad ištiestų pagalbos ranką vaikams, einantiems onkologinių ligų gydymo keliu. Esame tikri, kad ši patirtis mokiniams dovanoja gebėjimą matyti ne tik gyvenimo teikiamus džiaugsmus, bet ir iškylančius sunkumus bei drąsiai juos spręsti, nebijoti būti empatiškiems bei suvokti atjautos svarbą. Iš visos širdies dėkojame Viltlio licėjaus (Vitlio licėjus) ir „Mano darželio“ (Mano darželis) bendruomenėms, kad yra mūsų draugų rate ir įdeda tiek daug jėgų, kad padėtų augti mūsų jaunajai kartai. Norime pasidžiaugti, kad ši bendruomenė itin kūrybingai pažiūrėjo į karantino sąlygas ir sukūrė Kaziuko mugę internete, kur buvo prekiaujama vaikų sukurtais darbeliais. Visos Kaziuko mugės metu surinktos lėšos – 815 eurų – buvo patikėtos „Rugutės“ fondui. Ačiū, kad esate su vaikais ir dėl vaikų!

Recent Posts

Leave a comment

POST COMMENT

Slapukai padeda užtikrinti, kad ateityje Jūsų apsilankymai šioje svetainėje būtų patogesni. Toliau naršydami šiame puslapyje Jūs sutinkate su šio puslapio privatumo politika.
Sutinku Slapukų taisyklės