Daržovių galia vaikų ugdymo procese – kaip didžiulis energijos pliūpsnis

Daržovių galia vaikų ugdymo procese – kaip didžiulis energijos pliūpsnis

Vaisiai ir daržovės!
Kokių labiausiai nori?
Saldžios kaip kriaušė,
Rūgščios kaip citrina,
Traškios kaip morka
Ar paprikos aštrios?
Kiekvieno jų skanumas
Visiems gi mums skirtingas.
Didžiausias malonumas –
Ragaut ir būt laimingam!

Mūsų darželyje Vilniuje į ugdymo ugdymo procesą įtraukiamas maisto produktų tyrinėjimas. Susipažindami su su daržovių ir vaisių įvairove, vaikai lengviau išmoksta formas, spalvas, patiria skonius ir svapus. Tam, kad dar daugiau sužinotų apie mėgstamus vaisius ir daržoves vaikai ne tik juos tyrinėja jutimų pagalba, bet ir ieško informacijos internete, žaidžia su Bee-Bot bitute, klausosi pasakų ir stebi filmukus. Taip pat kuria savo naujus patiekalų receptus.

Recent Posts

Leave a comment

POST COMMENT

Slapukai padeda užtikrinti, kad ateityje Jūsų apsilankymai šioje svetainėje būtų patogesni. Toliau naršydami šiame puslapyje Jūs sutinkate su šio puslapio privatumo politika.
Sutinku Slapukų taisyklės