Darželyje pradedama vykdyti STEAM krypties ugdymo programa

Darželyje pradedama vykdyti STEAM krypties ugdymo programa

„Mano darželis“ nuo šių metų rugsėjo mėn. startuoja su nauja STEAM ugdymo krypties programa „Aš galiu būti išradėju!“ Vaikų laukia įdomios, kūrybiškos ugdomosios veiklos, projektai, daug tyrinėjimo ir eksperimentų, saviraišką ir kūrybiškumą skatinančios inžinerijos pamokėlės bei daug kitų įdomių veiklų ir atradimų. Darželio pedagogai kruopščiai ruošiasi, mokosi ir projektuoja naujas veiklas ir idėjas kitiems mokslo metams. Didžiuojamės, jog Všį Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjaus STEAM krypties veikla įvertinta ir Briuselio STEM School Label ekspertų ir suteiktas tarptautinis STEM COMPETENT ženkliukas.

Recent Posts

Leave a comment

POST COMMENT

Slapukai padeda užtikrinti, kad ateityje Jūsų apsilankymai šioje svetainėje būtų patogesni. Toliau naršydami šiame puslapyje Jūs sutinkate su šio puslapio privatumo politika.
Sutinku Slapukų taisyklės