Darželis dalyvauja Erasmus+ projekte „Nėra meno – nėra inovacijų“

Darželis dalyvauja Erasmus+ projekte „Nėra meno – nėra inovacijų“

Mano darželis nekantriai laukia prasidėsiančių mokslo metų su puikiomis naujienomis. Darželyje bus vykdomas tarptautinis Erasmus+ projektas „Nėra meno – nėra inovacijų“ (originalus pavadinimas „No art – no innovation“). Projekte dalyvauja 6 užsienio šalys: Lietuva, Bulgarija, Kroatija, Latvija, Serbija ir Turkija. Projekte akcentuojama meno svarba ieškant inovatyvių sprendimų ugdymo procese, aktyvus ugdytinių įtraukimas į veiklas. Projektas bus vykdomas 2020-2022 metais. Pedagogai-dalyviai bendradarbiaus ir dalinsis gerąja tarptautine patirtimi. Džiaugiamės dideliu žingsniu į priekį!

Recent Posts

Leave a comment

POST COMMENT

Slapukai padeda užtikrinti, kad ateityje Jūsų apsilankymai šioje svetainėje būtų patogesni. Toliau naršydami šiame puslapyje Jūs sutinkate su šio puslapio privatumo politika.
Sutinku Slapukų taisyklės