Mūsų vizija

ir misija

Būti darželiu, kuris sudaro sąlygas vaikams mokytis ir tobulėti, lavina jų vaizduotę, leidžia jiems jaustis saugiems bei mylimiems. Siekiame būti darželiu, į kurį norisi sugrįžti!

Maitinimas

Visada šviežia, sveika ir maistinga, neapsakomai skanu, paruošta su meile, subalansuota… Svarbu dar vaikystėje suformuoti teisingus mitybos įpročius. Pas mus vaikučiai valgo penkis kartus per dieną, o valgiaraštis sudarytas remiantis dietalogo rekomendacijomis bei Visuomenės sveikatos centro nurodymais. Be to, dalyvaujame pieno ir vaisių vartojimą skatinančiose programose, todėl mitybos racionas yra pilnavertiškas ir specialiai pritaikytas augantiems organizmams. Pažindinamės su įvairiais maisto produktais, taip ne tik gauname reikalingų maisto medžiagų, bet ir tampame mažiau išrankūs. Alergiškiems vaikučiams sudaromas specialus valgiaraštis atsižvelgiant į tėvelių prašymus. Taigi „Mano darželyje“ visada sotūs bei laimingi būna visi vaikučiai.

Vaikai

„Mano darželį“ lanko linksmi, nuoširdūs, meilūs, žingeidūs, išradingi, sąmojingi, energingi bei pozityvus 1,5 -6 metų mažieji svajotojai. Vaikai linksmai mokosi, užmezga naujas pažintis bei dalinasi nepamirštamom akimirkom kartu.  Ikimokyklinukai lankanktys „Mano darželį“ turi ypatingą galimybę socializuotis bei mokytis iš bendraamžių, nes grupėse ugdomi panašaus amžiaus vaikai.

 

Pedagogai

„Mano darželio“ pasididžiavimas – kompetetingi ikimokyklinio ugdymo specialistai. Pas mus dirbančios pedagogės spinduliuoja meilę vaikams. Jų žinios bei kantrybė padeda atskleisti kiekvieno vaiko talentus. Darželyje skiriamas ypatingas dėmesys jūsų vaikui. Auklėtojų kūrybiškumas bei globėjiškumas sudomina bei į ugdymo procesą įtraukia skirtingo amžiaus bei poreikių vaikus. Auklėtojos atsakingai žiūri į savo darbą, todėl ne tik kruopščiai fiksuoja rezultatus, vertina pažangumą bet ir aktyviai bendradarbiauja su tėveliais. „Mano darželio“ pedagogių tikslas išugdyti ne tik reikiamus socialinius įgūdžius, bet ir suformuoti asmenybes su tvirtomis vertybėmis bei dideliu noru pažinti pasaulį!

Fantazijos

Beribės fantazijos dėka kasdien kuriame mažus stebuklus. Pasirinkdami vis kitokias saviraiškos priemones, suteikiame daugiau laisvės vaikų vaizduotei. Susipažinkite su „Mano darželio“ neribotų galimybių pasauliu. Čia yra kulinarijos studija, kur mažieji virtuvės šefai atranda naujus skonius, susipažįsta su kvapais, spalvom bei formom. Idėjų bankas, kuriame gimsta auksinės mintys ir nauji išradimai. Taip pat, ekologiškas sodelis, kuriame mūsų ūkininkai gali stebėti savo rankomis pasodintų gėlių, daržovių, ar prieskonių augimą. Labaratorija, kurioje vaikai tyrinėja gamtos ir fizikos dėsnius, susipažysta su kūno sandara bei skirtingomis cheminėmis medžiagomis, jų reakcijomis. Meno dirbtuvės, kuriose baltas popieriaus lapas virsta nėįkainuojamu šedevru. „Mano darželyje“ vaikai laužo galvas šachmatų būrelyje ir diskutuoja „Apskrito kilimo“ debatų klube. Tai ir dar daugiau telpa po vienu „Mano darželio“ stogu.

Aplinka

Tinkamai mokytis galima tik harmoningoje bei įkvepiančioje aplinkoje. „Mano darželyje“ žaislai, baldai ir patalpos pritaikytos vaikų poreikiams bei  atsižvelgiant į saugumo reikalavimus. Įdomūs dizaino sprendimai taikomi ne tik dėl estetinio vaizdo, bet ir funkcionalumo. Vienoje vaikų grupėje telpa keli pasauliai. Ryte tvarkinga klasė, po pietų ramus miegamasis, o vakare erdvus žaidimų kambarys. Grupės, taip pat, suskirstytos į centriukus, kur skirtingų priemonių pagalba (interaktyvias lentas, šviesos stalus, lavinančius žaidimus) vaikai įgauna reikiamas žinias. Nenuobodi aplinka leidžia mažyliams geriau išreikšti save bei įsisavinti informaciją. Na, o lauke įrengtos vaikų žaidimo aikštelės, suteikia daug džiaugsmo ir judėjimo laisvės visais metų laikais.

Atsakomybė

Jaučiame didelę atsakomybę augindami ateities kartas. Būtent todėl siūlome ne tik tradicinėms ugdymo programoms būdingas kalbos, socialines, emocines, pažintines, menines ir fizines ugdymo idejas. „Mano darželio“ programa prioritetinėmis sritimis įvardija vaiko sveikatą bei saugumą. Daug dėmesio skiriame draugiškos vaikui aplinkos kūrimui. Rūpinamės, kad žaislai bei kitos ugdymo priemonės būtų kokybiškos bei nepavojingos sveikatai. Darželio aplinkai keliami aukšti saugumo reikalavimai. Renkamės specialiai vaikų poreikiams pritaikytus baldus bei papildomai apdraudžiame visus mažylius. Taip pat, ypatingą dėmesį skiriame higienai. Renkamės ne tik sveikus maisto produktus, bet ir specialias priemones švarai palaikyti. Rezultatai akivaizdūs – vaikai serga mažiau ir trumpiau.

Patikimiausias būdas gerai išauginti vaikus – tai padaryti juos laimingus.

O.Vaildas

Darbo filosofija

„Mano darželio“ ugdymo filosofija remiasi tuo, kad kiekvienas vaikas yra unikalus. Todėl savo ugdymo programoje akcentuojame „į vaiką orientuotą“ požiūrį bei pabrėžiame ugdymo individualizavimo svarbą. Tikime, kad kiekvienas vaikas gali ir nori mokytis. Mūsų tikslas yra rasti tinkamas priemones, kurios būtų veiksmingai pritaikomos įvairių gebėjimų, patirties, temperamento, amžiaus, pomėgių ir poreikių, ar charakterio vaikams.

Stengiamės mąstyti kaip vaikai!  Tai leidžia geriau suprasti mažylių poreikius bei pasiūlyti  įdomesnę ir lengviau įsisavinamą ugdymo programą. Manome, jog „Mano darželis“ tai vieta, kur jūsų vaikui saugu tenkinti savo bendravimo, pažinimo, kūrybiškumo poreikius, atskleisti asmeninius talentus. Mes prisiimame visapusišką atsakomybę dėl vaikų mokymo, nes suprantame, jog tai naujas, tačiau begalo svarbus vaiko raidos etapas.

Svarbiausia, kad mes mylime, tai ką darome. Savo darbe matome prasmę, kuri leidžia išugdyti gerais žmonėmis mūsų naująją kartą. Pasitelkdami neišnaudotas galimybes, šiuolaikišką bei modernų požiūrį į ugdymą siekiame plėsti vaiko kompetencijų ribas. Naudodami formalius bei neformalius mokymo būdus mėgaujamės vaikystės teikiamu pažinimo džiaugsmu bei formuojame kitokį edukacinį požiūrį į efektyvų ugdymą.

Įvertinimai

Drąsiai galime teigti, jog mumis galite pasitikėti! Puikūs atsiliepimai apie mus, lojalūs klientai bei vaikų šypsenos – tai geriausi darbo įvertinimai. Tačiau užmigti ant laurų tikrai neketiname. „Mano darželis“ ir toliau augs kartu su vaikais. Sekame šiuolaikinias ugdymo tendencijas, semiamės gerosios praktikos pavydžių iš užsienio bei žingsnis po žingsnio diegiame šias inovacijas. Taip pat, daug dėmesio skiriame bendravimui su vaikučių šeimos nariais. Šis bendradarbiavimas ypatingai svarbus, nes padeda užtikrinti geresnę ugdymo kokybę. Tobulumui ribų nėra, tačiau siekiame būti geriausiais.

Ugdymo programa
Papildomi užsiėmimai
Bendavimas su tėvais
Švaros palaikymas
Slapukai padeda užtikrinti, kad ateityje Jūsų apsilankymai šioje svetainėje būtų patogesni. Toliau naršydami šiame puslapyje Jūs sutinkate su šio puslapio privatumo politika.
Sutinku Slapukų taisyklės