Šachmatai vaikams

Šachmatai - vienas iš seniausių ir įdomiausių  intelektualiųjų žaidimų, kuriuos sugalvojo žmogaus protas. Jau antrus metus “Mano darželio” vaikai mėgaujasi šiuo užsiėmimu. Kiekvieną savaitę susitinkame su treneriu ir mankštiname smegenis, rengiame turnyrus bei sparčiai tobulėjame.

Ekspertai jau seniai įvertino šio netradicinio ugdymo būdo intelektinę bei socialinę naudą bei poveikį asmenybės vystymuisi. Pasaulyje atlikta nemažai išsamių tyrimų, jų rezultatai akivaizdžiai įrodo, jog šachmatai lavina vaikų atmintį, intuiciją, reakciją, gebėjimą susikaupti. Šis žaidimas ugdo valią, vaizduotę, kūrybingumą, loginį ir erdvinį mąstymą, bendravimo ir organizacinius įgūdžius. Šachmatai moko atsakomybės, skiepija pagarbą varžovui. Visa tai padeda formuoti įvairiapusę originalaus mąstymo, aukštos vidinės kultūros asmenybę.

Šachmatai vaikams ne tik edukacinė priemonė, bet ir pramoga. Būtent žaisdami, vaikai geba geriau įsisavinti informaciją bei atskleisti savo vidinį potencialą. Džiaugiamės galėdamo pasinaudoti kitų šalių gerąja patirtimi ir ugdyti žingeidžią ateities kartą.

Susiję straipsniai

2 atsakymų Šachmatai vaikams
  • Sigita

Sveiki,

domina naujas jusu darzelis Sapiegu parke. Dukrai rygseji bus 1.8men, tad ieskome kur galetume ja leisti.
    Ar dar turite vietu, kokias kainos bus ir salygos lankymo? Aciu

• Simona

Sveiki,

Malonu, kad domitės.
      Vietų skaičius spračiai mažėja, bet dar turime.
      Daugiau apie mus sužinoti galite paskambinę šiuo numeriu
      867345585 Vilma

Palikite komentarą